Kontakty

Adresa:
Kožná 12, Praha 1, 110 00
Otevírací doba:
7 dní v týdnu od 11:00 - 24:00
Tel. restaurace / Rezervace:
+420 224 210 073
Tel. Kancelář:
+420 224 210 072
Fax:
+420 224 210 070
E-mail:
manager@u-spirku.cz
Mapa:
Mapa Zvětšit mapu >>
3D prohlídka restaurace:
Možnost platby kartami či stravenkami
Platební karty
V restauraci je WiFi
WiFi

Průvodci a cestovní kanceláře

Restaurace má dva samostatné odbytové prostory a to restauraci pro 90 osob a vinárnu pro 60 osob. V případě potřeby je tak možné uspokojit i velké skupiny hostů. Poloha 50m od Staroměstské radnice umožňuje začlenit kontinuálně oběd či večeři do programu prohlídky Starého města. Z tohoto důvodu se restaurace zaměřuje na poskytování gastronomických služeb organizovaným skupinám turistů cestovních kanceláří i soukromých průvodců. Uvědomujeme si, že při napjatých termínech prohlídek, je kromě ekonomického a kvalitativního hlediska neméně důležitá i rychlost odbavení skupinových hostů. Kromě turistických menu s vyhlášenými českými specialitami nabízíme i možnost přípravy individuálních menu podle Vašich požadavků.

Standardní turistická menu jsou nabízena v cenovém pásmu od 250,- Kč do 490,- Kč. Již za 250,- Kč náš host obdrží toto tříchodové menu:

Polévka: gulášová nebo hovězí vývar popř. dle denní nabídky
Hlavní jídlo: na místě výběr ze 3 možností
(včetně přílohy)
Hovězí guláš, houskový knedlík
Vepřová pečeně s bílým a červeným zelím, houskový knedlík
Svíčková na smetaně s brusinkovým terčem, houskový knedlík
Moučník: Jablkový závin se šlehačkou, nebo Pečené jablko v županu plněné brusinkami, se šlehačkou

Skupinám lze nabídnout i stylový hudební program ve středověkém, renesančním nebo staropražském duchu. S hudební produkcí lze spojit i ukázku typických tanců. K velmi oblíbeným akcím patří degustace vín spojené s ochutnávkou českých sýrů.

Díky přestavbě celého objektu byl zprovozněn kompletně nový kuchyňský provoz, který tak patří mezi nejmoderněji vybavené provozy v Praze. Důsledný kontrolní systém a špičkové technologie vysoce překračují současné evropské hygienické standardy.