Jídelní lístek

|

Nápojový lístek

Vína

ROZLÉVANÁ
0,2 l Chardonnay
Itálie
45 Kč
0,2 l Merlot
Itálie
45 Kč
0,2 l Rosé
Itálie
45 Kč
BÍLÁ VÍNA
0,75 l Chardonnay - Jakostní - Vinné sklepy Valtice a.s.
Vůně příjemná, ovocná, s tóny zralých hrušek, kdoulí a tóny pražených mandlí, čerstvé bagety a zrní. Tajně naznačuje bohatou minerální strukturu..Chuť plná, extraktivní, a díky nižším hodnotám kyselin působí hladce a je příjemným doplňkem delikátních pokrmů, mořských plodů, králičímu masu a jemným sýrům.
190 Kč
0,75 l Müller Thurgau - Kabinetní - Vinařství Zbyňek Osička, Velké Bílovice
Víno světle žluté barvy, s jemnou muškátovou vůní s ovocnými odstíny. Chuť lahodná, nasládlá s lehkou kyselinkou. Můžeme cítit chuť angreštu, rybízu a černého bezu. Doporučujeme podávat k rybám, drůbeži a lehčím sýrům.
345 Kč
0,75 l Sauvignon - Kabinetní - vinař František Mádl, Velké Bílovice
Tato odrůda je velmi vyhledávaná pro svoji jedinečnou vůni s nádechem svěžích bylin, přecházející do vůně pupenů černého rybízu, až vůně exotických plodů. Chuť je výrazně ovlivněná vůní, je svěží kořenitá, s příjemnou harmonizující kyselinkou.
345 Kč
ČERVENÁ VÍNA
0,75 l Svatovavřinecké - Kabinetní - vinařství Vinselekt Michlovský a.s.
Příjemná vůně po švestkových povidlech a modrém lesním ovoci, v chuti je cítit opět ovoce s velmi příjemnou kulatou tříslovinou.
225 Kč
0,75 l Rulandské modré - Moravské zemské víno - Vinařství Kovacs, Novosedly
Vůně ostružin a rybízu kontrastuje s nádhernou ovocností odrůdy Pinot Noir. Část vína zrála v dubových sudech pro zpevnění struktury. Víno je velmi vyrovnané, lahodné a určitě osloví náročné konzumenty a též znalce.
345 Kč
0,75 l André - Pozdní sběr - Víno z Kobylí, Patria Kobylí a.s.
Už na první pohled víno zaujme intenzivní tmavě granátovou barvou s fialovými až černými odlesky. Vůně připomíná směs lesního ovoce a datlí s nádechem čokolády. Toto silné víno doporučujeme ke gurmánským úpravám hovězího masa a zvěřiny.
385 Kč
0,75 l Zweigeltrebe - Pozdní sběr - vinařství ZD Němčičky
Odrůda vyšlechtěná ze Svatovavřineckého a Frankovky. Výraznější kořenitá vůně s jemným nádechem hořké čokolády a sušeného ovoce. Doporučujeme podávat k hovězímu masu, zvěřině, k těstovinám a k tvrdým sýrům.
375 Kč